RD 5+kk, Velké Přílepy, Praha-západ

VIDEOPROHLÍDKA

3D SKEN DOMU

5+kk, 178 m2                                                         Více info v RK 

Velké Přílepy - Praha-západ

Exkluzivně nabízíme moderní rodinný dům 5+kk v klidné oblasti Velkých Přílep, který se nachází pouze 10 min (9 km) autem od okraje hl.m. Prahy.

Tato nemovitost má všechny vlastnosti být tím pravým místem vyzařující teplo domova s vkusně vybaveným interiérem: je kolaudovaný v r. 2008, nachází se v klidném prostředí blízko přírody na kraji menší obce, má dostatečně veliký pozemek s okrasnou zahradou a skalkou, krytý bazén 5x3 m se slanou vodou, venkovní krb s posezením. Užitná plocha domu je 178 m2, v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále dva pokoje, koupelna s vanou, technická místnost, samostatné WC a vstupní chodba. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu. V podkroví se nachází hlavní ložnice s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a WC, dětský pokoj, pracovna a šatna.

Dům je vytápěný tepelným čerpadlem, v každé místnosti je podlahové topení, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. V domě je zabezpečovací zařízení, v podkroví je klimatizace.

Parkování je pod prodlouženou střechou vedle domu, kde po stavební úpravě může vzniknout garáž. Vjezdová vrata na dálkové ovládání, další stání je možné na dvoře před domem.

Dům má úplné soukromí od sousedních domů vzrostlou zelení.

Zastavěná plocha domu je 99 m2, zahrada 515 m2. V obci a blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost (školka, škola, lékař, obchody a restaurace)

V okolí obce se nabízí aktivity pro zdravý životní styl, cyklostezky, v blízkosti je také známý hrad Okoř. Výborné a rychlé spojení do Prahy nebo na D7, dále 10 min. na letiště Václava Havla.

Unikátní nemovitost v žádané a dostupné lokalitě pro rodiny s dětmi, doporučuji prohlídku.

V případě více zájemců si vlastník vyhrazuje právo výběru.

PENB - C

Martin Kratochvíl

+420 777 150 350