Penthouse 3+kk, 88 m2,                                         360 000 EUR

Alcazaba Lagoon, Španělsko - Costa del Sol


Jedinečnost této nemovitosti spočívá v tom, že k němu patří největší laguna v Evropě, která je přístupná pouze majitelům apartmánů v areálu Alcazaba Lagoon. Tato laguna nabízí pro rodiny s dětmi obrovské možnosti, jak si užít zábavu a vodní aktivity na Vaší dovolené. V laguně jsou krásné pláže s bílým pískem, slunečníky, lehátka a vše včetněvodních sportů (paddleboard, kajak, šlapadla atd.) je v ceně měsíčních poplatků. Dále je v laguně posilovna, malé lázně a restaurace, odkud můžete sledovat, jak si Vaše děti užívají vodních radovánek pod dohledem plavčíků.

Součástí tohoto výjimečného projektu je tropická zahrada o rozloze 40 000 m2 s dvěma bazény. Kde jsou zasazeny dvoupatrové bílé domy s výtahem v maurském stylu, mezi kterými se proplétají cestičky lemované květinami a rostlinami. Pro vyznavače golfu je v blízkosti tohoto areálu několik golfových hřišť a Estepona Golf přímo sousedí s Alcazaba Lagoon.

Světlý a slunný apartmán má v obývacím pokoji vysoký strop, kam proniká světlo ze tří stran a dodává tak prostoru pocit vzdušnosti. Plně vybavená kuchyň s oknem a střešním světlíkem je propojena s obývacím pokojem. Všechny místnosti jsou klimatizované a mají přístup na velkou terasu, ze které je krásný výhled na lagunu, moře a Gibraltar. Obě ložnice jsou orientovány na východ a jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. V apartmánu jsou Vám k dispozici 2 koupelny se sprchovými kouty a toaletami. K apartmánu dále patří garážové staní a sklep. Nemovitost se nachází 5km západně od Estepony, pláž, moře, nákupní možnosti, restaurace, nemocnice atd. jsou vzdáleny pouhé 3km.


Martin Kratochvíl

+420 777 150 350