3+kk, 91 m2 + 220 m2 předzahr.          4 300 000 Kč + anuita

Horoměřice u Prahy, ul. Komenského

Nabízíme družstevní byt 3+kk po částečné rekonstrukci s podlahovou plochou 91 m2, předzahrádkou a terasou o celkové výměře 220 m2. Na terase je bazén ve stavu před dokončením podle požadavků nového nabyvatele. Byt se nachází v přízemí cihlové novostavby z roku 2009 postavené na klidném místě blízko zeleně. 

Všechny pokoje mají francouzská okna s výstupem na předzahrádku nebo terasu. Kuchyňská linka je včetně všech spotřebičů s dostatečný úložným prostorem. Na podlaze obývacího pokoje je velkoformátová dlažba, v pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. Ve vstupní chodbě je umístěný nový elektro kotel na ohřev vody a topení, dále jsou k dispozici 2 menší komory, které lze spojit do jedné. V prostorné koupelně je vana a dvojumyvadlo se zásuvkovou skříňkou. Předzahrádka je se vzrostlou zelení poskytující dostatečné soukromí. 

Parkování je možné na uzavřeném dvoře domu. V domě je místnost pro uskladnění kola nebo kočárků. Nesplacená anuita k bytu je 1.100.000 Kč, splatná v měsíčních splátkách. Občanská vybavenost v obci - škola, školka, obchody, lékař. PID - s výborným spojením BUS na metro A Bořislavka nebo Dejvická. Doporučuji prohlídku bytu.

PENB - D

Martin Kratochvíl

+420 777 150 350