Chalupa 5+1,  176 m2                                             PRODÁNO 

Lhotka u Berouna, okr. Beroun

Nabízíme exkluzivně moderní chalupu 5+1 pro rekreační relaxaci, ale i pro trvalé bydlení v krásné oblasti Křivoklátska (kolaudováno jako rodinný dům), která se nachází pouze 20 min (20 km) autem od okraje hl.m. Prahy.

Tato nemovitost má všechny vlastnosti být tím pravým místem vyzařující teplo domova s vkusně vybaveným interiérem: je po kompletní rekonstrukci z r. 2003, nachází se v klidném prostředí přírody přímo u lesa na kraji menší obce, má dostatečně veliký pozemek s okrasnou zahradou 586 m2, vyhřívaný bazén 5x3 m, vinný sklípek, venkovní krb s pergolou. Užitná plocha domu je 176 m2, v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně s kuchyňskou linkou, el. sporákem, myčkou a lednicí, dále pokoj pro hosty a koupelna s vanou a WC. V podkroví jsou 2 ložnice a pokoj, z kterých je krásný výhled na okolní krajinu s lesy Křivoklátska. V horním patře se nachází také místnost, která je ideálně připravena na vybudovaní druhé horní koupelny. V části domu u vjezdových vrat je také samostatná technická místnost s plynovým kotlem, bojlerem, příslušenstvím k bazénu, pracovním stolem pro kutily a prostorem pro uskladnění potřebného nářadí. Připojení je zde z veřejné sítě elektricky a na plyn, kanalizace je řešena bio septikem s přefiltrací. 

V okolí obce se nabízí aktivity pro zdravý životní styl, cyklostezky, výlety, v blízkosti je také známá rozhledna s nádherným výhledem do okolních lesů. Krásnou lesní procházkou lze projít až do Berouna k řece. Chalupa má výborné a rychlé spojení do Prahy po D5. 


Unikátní nemovitost v super žádané a dostupné lokalitě pro rodiny s dětmi, doporučuji prohlídku.


V případě více zájemců si vlastník vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

PENB - C

Martin Kratochvíl

+420 777 150 350